Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Neutral 25

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Neutral 25
Oceń tą folię

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Neutral 25 – Amplus Folie Okienne

Folia okienna refleksyjna neutralna skutecznie obniżająca ilość wpadającego do pomieszczenia ciepła.

Folia okienna przeciwsłoneczna Neutral 25 marki Lite Solar to folia zewnętrzna w bardzo jasnym kolorze szarym. Folia jest odporna na warunki atmosferyczne, może być naklejana od zewnątrz na nowoczesne szyby zespolone. Folia przeciwsłoneczna Neutral 25 ma na swojej powierzchni utwardzoną powłokę odporną na czynniki atmosferyczne i dzięki swojej budowie jest bardzo trwała i nie ulega zmianom przez cały okres użytkowania.

Na nowoczesnych oknach  zespolonych można montować tylko folie od zewnątrz szkła. Takie folie ze względu na warstwę aktywną znajdującą się bezpośrednio na drodze promieniowania słonecznego, lepiej chronią pomieszczenie przed przegrzewaniem.

Folia przeciwsłoneczna Neutral 25 przepuszcza dobrze światło widzialne, zachowując dużą jasność w chronionych pomieszczeniach. Folia blokuje ok. 75 % padającego na nią całego promieniowania, utrzymując w chronionym pomieszczeniu przyjemny chłód.

Folia okienna wewnętrzna Neutral 25 chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenie przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje większość tego promieniowania.

 

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 21 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 74 %
Kolor neutralny
Zastosowanie folia zewnętrzna
Gwarancja 5 lat
Producent LiteSolar
Kup folię w naszym sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *