Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Neutral 40

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Neutral 40
Oceń tą folię

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Neutral 40 – Amplus Folie Okienne

Folia okienna refleksyjna neutralna skutecznie obniżająca ilość wpadającego do pomieszczenia ciepła, o rewelacyjnej przepuszczalności światła.

Folia przeciwsłoneczna Neutral 40 marki Lite Solar to folia zewnętrzna, która jest praktycznie przezroczysta. Folia przeciwsłoneczna Neutral 40 ma na swojej powierzchni specjalną powłokę odporną na czynniki atmosferyczne, dlatego jest bardzo trwała i nie ulega zmianom przez cały Folia jest odporna na warunki atmosferyczne, może być naklejana od zewnątrz na nowoczesne szyby zespolone.

Na nowoczesnych oknach  zespolonych można montować tylko folie od zewnątrz szkła. Takie folie ze względu na warstwę aktywną znajdującą się bezpośrednio na drodze promieniowania słonecznego, lepiej chronią pomieszczenie przed przegrzewaniem.

Folia przeciwsłoneczna Neutral 40 przepuszcza dobrze światło widzialne, zachowując dużą jasność w pomieszczeniu. Folia zatrzymuje ok. połowy padającego na nią całego promieniowania słonecznego, dzięki czemu chronione pomieszczenie nie nagrzewa się tak intensywnie w ciepłe dni.

Folia okienna wewnętrzna Neutral 40 zawiera filtr UV, dzięki czemu chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenie przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje większość tego promieniowania.

 

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 40 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 51 %
Kolor neutralny
Zastosowanie folia zewnętrzna
Gwarancja 5 lat
Producent LiteSolar
Kup folię w naszym sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *