Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Silver 40 Duo

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Silver 40 Duo
Oceń tą folię

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Silver 20 Duo – Amplus Folie Okienne

Folia okienna o dużych właściwościach zatrzymywania ciepła i dużej przepuszczalności światła.

Folia Silver 40 Duo marki Lite Solar jest folią okienną zewnętrzna lustrzaną o podwyższonej trwałości.

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Silver 40 Duo marki Lite Solar to folia, którą zakłada się na szybach okiennych od zewnętrznej strony. Folia jest odporna na warunki atmosferyczne, może być naklejana od zewnątrz na nowoczesne szyby zespolone jak również na szyby termiczne i nisko-emisyjne. Folia przeciwsłoneczna Silver 40 Duo dzięki swojej budowie jest bardzo trwała i nie ulega zmianom przez cały okres użytkowania.

Na nowoczesnych oknach  zespolonych można montować tylko folie na od zewnątrz szkła. Takie folie ze względu na warstwę aktywną znajdującą się bezpośrednio na drodze promieniowania słonecznego, lepiej chronią pomieszczenie przed przegrzewaniem.

Folia okienna przeciwsłoneczna Silver 40 Duo posiadając bardzo dobre właściwości zatrzymywania ciepła i dobrze ochroni Twoje pomieszczenie przed przegrzaniem. Ludzie  przebywający w chronionym pomieszczeniu będą  czuli się komfortowo i w ciepłe dni w pomieszczeni będzie panował przyjemny chłód.

Folia okienna Silver 40 Duo marki Lite Solar jest folią półprzepuszczalną, która działa jak lustro weneckie. Dzięki efektowi „lustra weneckiego” możemy widzieć co się dzieje na zewnątrz, samemu nie będąc widzianym. Efekt ten występuje wtedy, gdy w pomieszczeniu jest ciemniej niż na zewnątrz, czyli w normalnymh przypadku w dzień będzie zawsze występował. Efekt zaniknie, jak w pomieszczeniu zrobi się jaśniej, np. wieczorem jak zapalimy światło.

Jak każda z folii przeciwsłonecznych, folia okienna zewnętrzna Silver 40 Duo chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenie przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje praktycznie całe promieniowanie UV.

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 42 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 87 %
Kolor srebrny
Zastosowanie folia zewnętrzna
Gwarancja 7 lat
Producent LiteSolar
Kup folię w naszym sklepie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *