Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Invisible Standard

Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Invisible Standard
Oceń tą folię


Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Invisible Standard – Amplus Folie Okienne

Selektywna folia okienna nowej generacji, której zadaniem jest wyłącznie zatrzymywanie ciepła bez zmiany ilości światła w pomieszczeniu.

Folia okienna Invisible Standard marki Lite Solar to produkt należący do nowoczesnej klasy selektywnych folii przeciwsłonecznych, w których warstwa aktywna folii (napylone tlenki ceramiczne) zatrzymuje tylko promieniowanie podczerwone. Dzięki temu uzyskujemy dobre właściwości przeciwsłoneczne i dużą jasność w pomieszczeniu.

Jak wynika z powyższego wykresu folia przepuszcza do wnętrza pomieszczenia bardzo duża ilość światła widzialnego, zatrzymując pozostałe niepotrzebne składowe promieniowania elektromagnetycznego.

Folia okienna Invisible Standard jest niewidoczna na oknie, zakłada się ją od wewnętrznej strony szyby. Folia ma warstwę ochronną odporną na zarysowania.

Ze względu na jej właściwości, folia stosuje się w pomieszczeniach, gdzie potrzebna jest ochrona przed przegrzewaniem oraz duża jasność.

Folia okienna przeciwsłoneczna selektywna Invisible Standard jest niezastąpiona w biurach, szpitalach, szkołach oraz w tych wszystkich miejscach, gdzie wymagane jest dobre oświetlenie światłem naturalnym. Folia zatrzymuje ciepło na zewnątrz pomieszczenia i we wnętrzu odczuwamy przyjemny chłód nawet w upalne dni.

Folia selektywna Invisible Standard – niewidoczna ochrona przed ciepłem.

Folię selektywną przeciwsłoneczną Invisible Standard można w prosty sposób założyć samemu korzystając z popularnych narzędzi znajdujących się w każdym domu. W ten sposób niewielkim kosztem dokonamy dużych zmian:

obniżymy temperaturę, poprawiając własny komfort przebywania w pomieszczeniu,
– znacząco oszczędzimy na wydatkach na chłodzenie,
– zatrzymamy degradację kolorów, blokując całe promieniowanie ultrafioletowe,

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 72 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 40 %
Redukcja promieni podczerwonych IR 58 %
Kolor transparentna
Zastosowanie folia wewnętrzna
Gwarancja 10 lat
Producent LiteSolar
Kup folię w naszym sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *