Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Invisible Comfort

Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Invisible Comfort
Oceń tą folię


Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Invisible Comfort – Amplus Folie Okienne

Selektywna folia okienna nowej generacji, zatrzymująca wyłącznie ciepło i przepuszczająca praktycznie całą ilość światła.

Folia okienna Invisible Comfort marki Lite Solar to produkt należący do nowoczesnej klasy folii przeciwsłonecznych, w których przezroczyste tlenki ceramiczne napylone na aktywną powierzchnię folii zatrzymują prawie całe promieniowanie podczerwone. Dzięki temu uzyskuje się wysoki stopień redukcji ciepła przy bardzo dużej przepuszczalności światła.

Jak widać folia przepuszcza do wnętrza pomieszczenia bardzo duża ilość światła widzialnego, zatrzymując pozostałe niepotrzebne składowe promieniowania elektromagnetycznego.

Folia okienna Invisible Comfort jest transparentna, zakłada się ją od wewnętrznej strony szyby, a po montażu jest nie widoczna na oknie. Folia ma warstwę ochronną odporną na zarysowania.

Ze względu na jej właściwości, folia stosuje się w pomieszczeniach, gdzie potrzebna jest ochrona przed przegrzewaniem oraz duża jasność.

Folia Invisible Comfort jest niezastąpiona w biurach, szpitalach, szkołach oraz w tych wszystkich miejscach, gdzie wymagane jest dobre oświetlenie światłem naturalnym. W wyniku ochronnego działania folii ciepło nie przedostaje się przez szyby i pomieszczeniach panuje przyjemny chłód.

Folia Invisible Comfort – dużo światła i komfort cieplny wewnątrz pomieszczenia.

Folię przeciwsłoneczną Invisible Comfort można w prosty sposób założyć samemu korzystając z popularnych narzędzi znajdujących się w każdym domu. W ten sposób niewielkim kosztem dokonamy dużych zmian:

obniżymy temperaturę i powiększymy własny komfort przebywania w pomieszczeniu,
znacząco oszczędzimy na wydatkach na chłodzenie,
zatrzymamy degradację kolorów usuwając z widma promieniowanie ultrafioletowe,

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 70 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 47 %
Kolor bezbarwna
Zastosowanie folia wewnętrzna
Gwarancja 10 lat
Producent LiteSolar
Kup folię w naszym sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *