Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Invisible Premium

Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Invisible Premium
Oceń tą folię


Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Invisible Premium – Amplus Folie Okienne

Folia okienna selektywna nowej generacji, której zadaniem jest całkowite zatrzymywanie ciepła bez zmniejszania ilości światła w pomieszczeniu.

Folia okienna Invisible Premium marki Lite Solar to produkt należący do nowoczesnej klasy folli przeciwsłonecznych, w których czynnikiem zatrzymującym promieniowanie cieplne są tlenki ceramiczne napylone na jej powierzchnię. Dzięki temu uzyskuje się wysoki stopień redukcji ciepła przy jednoczesnej  maksymalnej przepuszczalności światła.

Folia przepuszcza do wnętrza pomieszczenia światło widzialne, zatrzymując wszystkie niepotrzebne składowe promieniowania elektromagnetycznego.

Folia okienna Invisible Premium jest transparentna, zakłada się ją  od wewnętrznej strony szyby, a po montażu praktycznie jest nie widoczna na oknie. Folia ma warstwę ochronną odporną na zarysowania.

Ze względu na jej właściwości, folia ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest ochrona pomieszczenia przed ciepłem, przy zachowaniu w pomieszczeniu takiej samej ilości dziennego światła.

Folia Invisible Premium jest niezastąpiona w biurach, szpitalach, szkołach oraz w tych wszystkich miejscach, gdzie wymagane jest dobre oświetlenie światłem naturalnym. Jeśli potrzebujesz dużej ilości światła w pomieszczeniu to nie zakładaj na oknach folii metalicznych, tylko nowoczesne folie selektywne.

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 65%
Całkowita redukcja promieni słonecznych 57 %
Redukcja promieni podczerwonych IR 99
Kolor bezbarwna
Zastosowanie folia wewnętrzna
Gwarancja 10 lat
Producent Amplus
Kup folię w naszym sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *