Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Bronze Silver

Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Bronze Silver
Oceń tą folię


Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Bronze Silver – Amplus Folie Okienne

Folia okienna przeciwsłoneczna o wysokiej sprawności w zatrzymywaniu promieniowania cieplnego oraz interesującym wyglądzie.

Folia okienna przeciwsłoneczna Bronze Silver  marki Lite Solar to folia lustrzana barwiona w kolorze brązowym, którą zakłada się na szybach okiennych od wewnętrznej strony. Folię można  montować tylko na szybach pojedynczych lub z pomieszczenia do pomieszczenia. Folia ma specjalny przezroczysty klej, za pomocą którego przykleja się ją trwale do szyby. Z drugiej strony folii znajduje się warstwa ochronna odporna na zarysowania.  Folia przeciwsłoneczna Bronze Silver jest dzięki swojej budowie jest bardzo trwała i nie ulega zmianom przez cały okres użytkowania.

Folia Bronze Silver służy zatrzymywania  promieniowania cieplnego na zewnątrz i ochrony pomieszczeń przed przegrzewaniem się w ciepłe dni. Folia jest bardzo skuteczna i zatrzymuje ok. 80 % padającego na nią promieniowania słonecznego. Po założeniu na szybę pozwala zachować przyjemny chłód w chronionym pomieszczeniu nawet kiedy na zewnątrz jest upał.

Folia okienna Bronze Silver  marki Lite Solar  jest folią półprzepuszczalną i działa jak lustro weneckie. Efekt „lustra weneckiego” polega możliwości obserwacji otoczenia na zewnątrz,  samemu nie będąc widzianym (efekt ten występuje wyłącznie wtedy, gdy w pomieszczeniu jest ciemniej niż na zewnątrz).

Jak wszystkie folie przeciwsłoneczne, folia okienna wewnętrzna Bronze Silver chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenie przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje praktycznie całe promieniowanie UV.

Folię przeciwsłoneczną można w prosty sposób założyć samemu korzystając z narzędzi znajdujących się w każdym domu. W ten sposób niewielkim kosztem możemy:

obniżyć temperaturę i poprawić własny komfort przebywania w pomieszczeniu,
zmienić wystrój wnętrza nadając mu nowatorski i  reprezentacyjny wygląd,
– znacząco oszczędzić na wydatkach na chłodzenie,
zablokować degradację kolorów w pomieszczeniu, usuwając zjawisko płowienia,

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 12 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 76 %
Kolor brązowy
Zastosowanie folia wewnętrzna
Gwarancja 5 lat
Producent LiteSolar
Kup folię w naszym sklepie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *