Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Green Silver

Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Green Silver
Oceń tą folię

Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Green Silver – Amplus folie okienne

Folia okienna przeciwsłoneczna o wysokiej sprawności w zatrzymywaniu promieniowania cieplnego oraz przykuwającym wzrok wyglądzie.

Folia okienna przeciwsłoneczna Green Silver  marki Lite Solar to folia lustrzana barwiona w kolorze zielonym, którą zakłada się na szybach okiennych od wewnętrznej strony. Folia przeznaczona jest do montażu szybach pojedynczych lub z pomieszczenia do pomieszczenia. Folia ma specjalny przezroczysty klej, za pomocą którego montowana jest trwale do szyby. Z drugiej strony folii znajduje się warstwa ochronna odporna na zarysowania.  Folia przeciwsłoneczna Green Silver jest dzięki temu bardzo trwała i nie ulega zmianom przez cały okres eksploatacji.

Folia Green Silver służy do ochrony pomieszczeń przed nagrzewaniem się w ciepłe dni, nie przepuszczając do wewnątrz promieniowania cieplnego. Folia jest bardzo skuteczna i zatrzymuje ponad 85 % padającego na nią promieniowania słonecznego, z tego powodu  więc pozwala zachować przyjemny chłód w chronionym pomieszczeniu nawet w bardzo ciepłe dni.

Folia okienna Green Silver  marki Lite Solar  na skutek tego, że przepuszcza do wewnątrz bardzo mało światła, działa jak lustro weneckie. Efekt „lustra weneckiego” polega na tym, że widzimy co dzieje się na zewnątrz,  samemu nie będąc widziani (efekt ten występuje wtedy gdy w pomieszczeniu jest ciemniej niż na zewnątrz).

Jak wszystkie folie przeciwsłoneczne, folia okienna wewnętrzna Green Silver chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenie przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje 99% tego promieniowania.

Folię przeciwsłoneczną można w prosty sposób założyć samemu korzystając z narzędzi znajdujących się w każdym domu. W ten sposób niewielkim kosztem możemy:

– obniżyć temperaturę, poprawić własny komfort przebywania w pomieszczeniu,
– zmienić wystrój wnętra nadając mu nowoczesny i pełen elegancji wygląd
– znacząco oszczędzić na wydatkach na chłodzenie,
– zatrzymać degradację kolorów w pomieszczeniu, eliminując zjawisko płowienia,

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 15 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 85 %
Kolor zielony
Zastosowanie folia wewnętrzna
Gwarancja 5 lat
Producent LiteSolar
Kup folię w naszym sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *