Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Blue Silver

Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Blue Silver
4 (80%) 1 vote


Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Blue Silver – Amplus Folie Okienne.

Folia okienna przeciwsłoneczna o wysokich parametrach zatrzymywania ciepła i wyglądająca bardzo ładnie na oknie.

Folia okienna przeciwsłoneczna Blue Silver marki Lite Solar to folia okienna lustrzana dodatkowo barwiona na niebiesko, którą zakłada od wewnętrznej strony. Folię możemy montować jedynie na szybach pojedynczych lub z pomieszczenia do pomieszczenia. Wewnętrzna strona folii ma specjalny przezroczysty klej, za pomocą którego po aktywacji woda przykleja się ją do okna. Od strony zewnętrznej folia ma warstwę ochronną, która nadaje folii sporą odporność na zarysowania. Folia okienna przeciwsłoneczna Blue Silver jest bardzo trwała i jej stan i wygląd nie ulega zmianom przez cały czas eksploatacji.

Folia okienna przeciwsłoneczna zaprojektowana jest do ochrony pomieszczeń przed przegrzewaniem. Padające na nią światło słoneczne folia odbija, nie przepuszczając do wewnątrz ciepła. Folia jest bardzo skuteczna i zatrzymuje ponad 85 % padającego na nią promieniowania. Dlatego po założeniu tej folii nawet w bardzo słoneczne dni w pomieszczeniu możemy zachować przyjemny chłód.

Folia okienna Blue Silver marki Lite Solar ma niski współczynnik przepuszczalności światła i dzała jak lustro weneckie. Do momentu, kiedy wewnątrz pomieszczenia jest ciemniej jesteśmy w stanie obserwować co się dzieje na zewnątrz, a samemu nie jesteśmy widziani. Efekt wszyscy znamy z filmów kryminalnych, gdzie osoba wskazująca złoczyńcę znajduje się za lustrem weneckim i nie może być widziana.

Dodatkowo, nasza folia przeciwsłoneczna Blue Silver zatrzymuje większość promieniowania nadfioletowego. Dzięki temu chroni ona elementy wnętrza naszego pomieszczenie przed płowieniem pod wpływem i wybarwianiem.

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 12 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 86 %
Kolor niebieski
Zastosowanie folia wewnętrzna
Gwarancja 5 lat
Producent LiteSolar
Kup folię w naszym sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *