Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Gold Silver

Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Gold Silver
4 (80%) 1 vote


Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Gold Silver – Amplus Folie Okienne

Folia okienna przeciwsłoneczna o wysokich możliwościach zatrzymywania ciepła oraz interesującym i atrakcyjnym wyglądzie.
Folia okienna przeciwsłoneczna Gold Silver  marki Lite Solar to folia lustrzana w kolorze złotym, która zakłada się na szybach okiennych od wewnętrznej strony. Folia przeznaczona jest do montażu szybach pojedynczych lub z pomieszczenia do pomieszczenia. Folia ma specjalny przezroczysty klej, za pomocą którego przykleja się ją do szyby. Z drugiej strony folia ma warstwę ochronną odporną na zarysowania, dzięki czemu folia jest bardzo trwała i nie ulega zmianom przez cały okres eksploatacji.
Folia przeciwsłoneczna Gold Silver służy do ochrony pomieszczeń przed przegrzewaniem, nie przepuszczając do wewnątrz ciepła. Folia jest bardzo skuteczna i zatrzymuje ponad 80 % padającego na nią promieniowania. Dzięki temu pozwala zachować przyjemny chłód w pomieszczeniu nawet w upalne dni.
Folia okienna Gold Silver  marki Lite Solar  ma niski współczynnik przepuszczalności światła, dzięki czemu działa jak lustro weneckie. Efekt ten polega na tym, że nie można dojrzeć co dzieje się w środku pomieszczenia, jednocześnie widząc co dzieje się na zewnątrz (efekt ten będzie występował do momentu zapalenia światła w pomieszczeniu).
Dodatkowo, folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna Gold Silver chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenie przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje 99% tego promieniowania.
Folię przeciwsłoneczną można w prosty sposób założyć samemu korzystając z narzędzi znajdujących się w każdym domu. W ten sposób niewielkim kosztem możemy:
– znacząco poprawić komfort przebywania w pomieszczeniu,
– zmienić wystrój wnętra nadając mu nowoczesny i szykowny wygląd
oszczędzić na wydatkach na chłodzenie,
zatrzymać degradację kolorów w pomieszczeniu, usuwając zjawisko płowienia

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 15 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 83 %
Kolor złoty
Zastosowanie folia wewnętrzna
Gwarancja 5 lat
Producent LiteSolar
Kup folię w naszym sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *