Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Silver 20

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Silver 20
4.5 (90%) 2 votes

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Silver 20 – Amplus Folie Okienne.

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Silver 20Folia przeciwsłoneczna na okna lustrzana bardzo dobrze zatrzymująca ciepło.

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Silver 20  marki Lite Solar to folia, którą zakłada się na szybach okiennych od zewnętrznej strony. Folia jest odporna na warunki atmosferyczne, może być naklejana od zewnątrz na nowoczesne szyby zespolone. Folia przeciwsłoneczna  Silver 20  dzięki swojej budowie jest bardzo trwała i nie ulega zmianom przez cały okres użytkowania.

Folie  ma warstwę aktywną znajdującą się bezpośrednio na drodze promieniowania słonecznego, dlatego lepiej chroni pomieszczenia przed przegrzewaniem. Montaż zewnętrzny jest jedynie dozwolony na  nowoczesnych oknach zespolonych.
.

  • Folia Silver 20 to sztandarowa folia służąca do ochrony pomieszczeń przed przegrzewaniem się. Folia dzięki swojej lustrzanej powierzchni odbija ponad 80 % padającego na nią promieniowania, pozwalając zachować przyjemny chłód w chronionym pomieszczeniu, nawet przy dużym nasłonecznieniu
  • Folia okienna  Silver 20 marki Lite Solar działa jak lustro weneckie. Efekt „lustra weneckiego” polega możliwości obserwacji otoczenia na zewnątrz,  samemu nie będąc widzianym (efekt ten występuje wyłącznie wtedy, gdy w pomieszczeniu jest ciemniej niż na zewnątrz).
  • Dodatkowo folia okienna wewnętrzna  Silver 20 chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenie przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje praktycznie całość  tego promieniowania, chroniąc elementy wyposażenia przed blaknięciem.
Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 16 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 82 %
Kolor srebrny
Zastosowanie folia zewnętrzna
Gwarancja 5 lat
Producent LiteSolar
Folia przeciwsłoneczna na okna Silver 20: cena za m² 47,00 zł
Folia przeciwsłoneczna na okna Silver 20: cena za metr bieżący dla szerokości folii 1,524 m
(możliwy jest zakup innych szerokości folii)
71,63 zł
Kup folię w naszym sklepie

 

4 thoughts on “Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Silver 20

  1. Założyłem ta folię w salonie. Myślałem, że będzie ciemno, ale okna są duże i tak wiele światła przez nie wpada. Ciepło na szczęście zostaje na zewnątrz i wreszcie da się mieszkać :)))

  2. Folia działa świetnie, takiego chłodu oczekiwałam…
    Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność 🙂 ….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *