Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Green Silver

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Green Silver
Oceń tą folię


Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Green Silver – Amplus Folie Okienne.

Folia okienna kolorowa o ciekawym wyglądzie i o dobrych właściwościach zatrzymywania ciepła.

Folia przeciwsłoneczna Green Silver marki Lite Solar to folia zewnętrzna lustrzana zielona na zewnątrz szyby i srebrna od wewnątrz pomieszczenia. Folia jest odporna na warunki atmosferyczne, może być naklejana od zewnątrz na nowoczesne szyby zespolone. Folia przeciwsłoneczna Green Silver ma warstwę ochronna odporna na uszkodzenia i dzięki swojej budowie jest bardzo trwała, nie ulegając zmianom przez cały okres użytkowania.

Folie montowane od zewnątrz szyby, ze względu na warstwę obijająca promieniowanie słoneczne znajdującą się bezpośrednio na drodze tego promieniowania, lepiej chronią pomieszczenie przed przegrzewaniem. Tylko taki sposób montażu jest dozwolony dla nowoczesnych okien zespolonych.

Folia Green Silver to bardzo wydajna folia służąca do ochrony pomieszczeń przed przegrzewaniem się. Folia dzięki swojej lustrzanej powierzchni odbija ponad 80 % padającego na nią promieniowania. Folia założona na szybę pozwala zachować przyjemny chłód w chronionym pomieszczeniu, nawet przy wysokich temperaturach latem.

Folia okienna  Green Silver marki Lite Solar  jest folią półprzepuszczalną i wykazuje efekt lustra weneckiego. Lustra weneckie to takie lustro przez które można patrzeć, samemu nie będąc widzianym (efekt ten występuje wyłącznie wtedy, gdy w pomieszczeniu jest ciemniej niż na zewnątrz).

Jak wszystkie folie przeciwsłoneczne, folia okienna zewnętrzna  Green Silver chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenie przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje praktycznie całe szkodliwe promieniowanie UV.

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 18 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 79 %
Kolor zielony
Zastosowanie folia zewnętrzna
Gwarancja 3 lata
Producent LiteSolar
Kup folię w naszym sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *