Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Bronze Silver

Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Bronze Silver
Oceń tą folię


Folia okienna przeciwsłoneczna zewnętrzna Bronze Silver – Amplus Folie Okienne.

Folia okienna kolorowa o niekonwencjonalnym  wyglądzie o dobrych właściwościach redukcji ciepła.

Folia przeciwsłoneczna Bronze Silver marki Lite Solar to folia zewnętrzna lustrzana. Folia na zewnątrz jest srebrno-brązowa i całkowicie srebrna od wewnątrz pomieszczenia. Folia ma warstwę zabezpieczająca przed wpływem czynników zewnętrznych  i jest odporna na warunki atmosferyczne. Folia przeciwsłoneczna Green Silver dzięki swojej budowie jest bardzo trwała i nie ulega zmianom przez cały okres użytkowania.

Na nowoczesnych oknach  zespolonych można montować tylko folie od zewnątrz szkła. Takie folie ze względu na warstwę aktywną znajdującą się bezpośrednio na drodze promieniowania słonecznego, lepiej chronią pomieszczenie przed przegrzewaniem.

Folia Bronze Silver to bardzo efektywne narzędzie służące do ochrony pomieszczeń przed ciepłem. Folia dzięki swojej lustrzanej powierzchni blokuje ponad 80 % padającego na nią promieniowania. Folia założona na szybę pozwala zachować w ciepłe dni przyjemny chłód w chronionym pomieszczeniu.

Folia okienna  Bronze Silver marki Lite Solar jest folią przepuszczającą częściowo światło i dzięki temu wykazuje efekt lustra weneckiego. Lustra weneckie to takie lustro przez które można patrzeć, samemu nie będąc widzianym (efekt ten występuje wyłącznie wtedy, gdy w pomieszczeniu jest ciemniej niż na zewnątrz).

Jak wszystkie folie przeciwsłoneczne, folia okienna zewnętrzna  Bronze Silver chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenie przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje praktycznie całe szkodliwe promieniowanie UV.

 

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 11 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 80 %
Kolor brązowy
Zastosowanie folia zewnętrzna
Gwarancja 3 lata
Producent LiteSolar
Kup folię w naszym sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *