Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna R30 Silver

Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna R30 Silver
5 (100%) 1 vote


Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna R30 Silver – Amplus Folie Okienne

Folia okienna R30 Silver to folia przeciwsłoneczna dobrze zatrzymująca ciepło i zabezpieczająca nasze pomieszczenia przed przegrzewaniem.

Folia okienna przeciwsłoneczna R30 Silver marki Lite Solar jest folią lustrzaną, którą zakłada się na szybach okiennych od strony pomieszczenia. Folię można naklejać wyłacznie na szybach pojedynczych albo na szybach z pomieszczenia do pomieszczenia.

Folia ma od strony montażowej specjalny przezroczysty klej, za pomocą którego przykleja się ją do szyby. Ze strony zewnętrznej folia przeciwsłoneczna ma bardzo odporną warstwę ochronną, dzięki czemu jest ona bardzo trwała i nie ulega zmianom przez cały okres eksploatacji.

Folia przeciwsłoneczna R30 Silver została zaprojektowana do optymalnego zatrzymywania ciepła i zabezpieczania pomieszczeń przed przegrzewaniem. Folia jest bardzo skuteczna w swoim działaniu i zatrzymuje ok. 70 % padającego na nią promieniowania słonecznego. Dzięki temu  po założeniu folii w naszym pomieszczeniu bedzie przyjemny chłód nawet w upalne dni.

Folia okienna R30 Silver ma mały współczynnik przepuszczalności światła, dlatego zachowuje się jak lustro półprzepuszczalne (lustro weneckie). Efekt lustra weneckiego powoduje, że nie można dojrzeć co dzieje się w środku pomieszczenia, jednocześnie widząc co dzieje się na zewnątrz.

Dodatkowo, folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna R30 Silver zawiera filtr UV i chroni zawartość naszego pomieszczenie przed płowieniem. Folia zatrzymuje praktycznie całe szkodliwe  promieniowanie ultrafioletowe.

 

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 30 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 88 %
Kolor srebrna
Zastosowanie folia wewnętrzna
Gwarancja 5 lat
Producent LiteSolar
Kup folię w naszym sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *