Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna R50 Silver

Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna R50 Silver
Oceń tą folię


Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna R50 Silver – Amplus Folie Okienne

Folia okienna przeciwsłoneczna dobrze zatrzymująca ciepło o dużej przepuszczalności światła.

Folia okienna przeciwsłoneczna R50 Silver marki Lite Solar jest folią lustrzaną, którą zakłada się na szybach okiennych od strony pomieszczenia. Folię można naklejać na pojedynczych szybach albo na szybach między pomieszczeniami.

Folia ma od wewnętrznej strony montażowej specjalny przezroczysty klej, za pomocą którego mocuje się ją do szyby. Ze strony zewnętrznej folia przeciwsłoneczna ma warstwę ochronną odporną na zarysowania, dzięki czemu jest ona bardzo trwała i nie ulega zmianom przez cały okres eksploatacji.

Folia przeciwsłoneczna R50 Silver została zaprojektowana do dobrego zatrzymywania ciepła i zabezpieczania pomieszczeń przed przegrzewaniem. Folia jest bardzo skuteczna w swoim działaniu i prawie 60 % padającego na nią promieniowania słonecznego. Dzięki temu pozwala zachować przyjemny chłód w pomieszczeniu nawet w upalne dni przy dużej ilości światła wpadającego do wewnątrz.

Folia okienna R50 Silver zachowuje się jak lustro półprzepuszczalne (lustro weneckie). Folia daje delikatny efekt lustra weneckiego, dzięki czemu nie można dojrzeć co dzieje się w środku pomieszczenia, jednocześnie widząc co dzieje się na zewnątrz. Efekt taki występuje, kiedy w pomieszczeniu jest ciemniej niż na zewnątrz.

Dodatkowo, folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna R50 Silver chroni zawartość naszego pomieszczenie przed płowieniem. Folia zatrzymuje praktycznie całe promieniowanie nadfioletowe.

Folię okienną przeciwsłoneczną można w prosty sposób założyć samemu przy pomocy popularnych narzędzi. W ten sposób prosto i tanio możemy:

– eliminując wysoką temperaturę znacząco poprawić komfort przebywania w pomieszczeniu,

oszczędzać na wydatkach na chłodzenie latem i na ogrzewaniu zimą,

zachować żywe kolory ścian i przedmiotów wewnątrz pomieszczenia,

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 50 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 58 %
Kolor srebrna
Zastosowanie folia wewnętrzna
Gwarancja 5 lat
Producent LiteSolar
Kup folię w naszym sklepie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *