Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna R20 Silver

Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna R20 Silver
Oceń tą folię

Folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna R20 Silver – Amplus Folie Okienne

Folia okienna przeciwsłoneczna o rewelacyjnych właściwościach zatrzymywania ciepła zapewniająca duże obniżenie temperatury w chronionych pomieszczeniach.

Folia okienna przeciwsłoneczna R20 Silver marki Lite Solar jest folią lustrzaną,  zakładaną  na szyby od strony wewnętrznej. Folia można naklejać tylko na szybach pojedynczych lub z pomieszczenia do pomieszczenia. Na folię naniesiony jest specjalny przezroczysty klej, za pomocą którego montuje  się ją do szyby. Ze  strony zewnętrznej folia ma warstwę ochronną odporną na zarysowania, dzięki czemu folia nie ulega zmianom przez cały okres eksploatacji.

Folia przeciwsłoneczna R20 Silver marki Lite Solar służy do zatrzymywania ciepła i zabezpieczania pomieszczeń przed przegrzewaniem. Folia bardzo skuteczna zatrzymuje ogromną większość padającego na nią promieniowania.Folia przeciwsłoneczna pozwala zachować przyjemny chłód w pomieszczeniu nawet w bardzo upalne dni.

Folia okienna R20 Silver działa jak lustro półprzepuszczalne (lustro weneckie). Efekt lustra weneckiego powoduje, że nie można dojrzeć co dzieje się w środku pomieszczenia, jednocześnie widząc co dzieje się na zewnątrz (efekt ten będzie występował do momentu zapalenia światła w pomieszczeniu).

Dodatkowo, folia okienna przeciwsłoneczna wewnętrzna R20 Silver chroni elementy wnętrza naszego pomieszczenie przed płowieniem pod wpływem promieniowania nadfioletowego. Folia zatrzymuje 99% tego promieniowania.

 

Redukcja promieni UV 99 %
Przepuszczalność światła 17,5 %
Całkowita redukcja promieni słonecznych 76 %
Kolor srebrna
Zastosowanie folia wewnętrzna
Gwarancja 5 lat
Producent LiteSolar
Kup folię w naszym sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *